نمایش لیستی نمایش خطی
 • نرم افزار حسابداری فروشگاهی پرنس

  نرم افزار حسابداری فروشگاهی پرنس

  نرم افزار حسابداری فروشگاهی پرنس، نرم افزاری کامل و جامع جهت انجام کلیه کارهای مالی، حسابداری، اتوماسیونی و انبارداری فروشگاه‌هاست. نرم افزار حسابداری پرنس دارای بخش‌های مختلفی ازجمله: گروه گزارشات انبارداری، گروه هزینه و درآمد، گروه بانک و چک و صندوق، گروه گزارشات سرمایه ها، گروه پیش فاکتور و سفارشات، گروه معامله کالا، گروه گزارش دفاتر، گروه سیستم حقوق و دستمزد، گروه گزارشات زمانی کالا، گروه گزارشات تحلیل آماری، گروه اسناد حسابداری است.

  جزئیات بیشتر...
 • درباره برند پکس (PAX)

  درباره برند پکس (PAX)

  پکس یک برند ژاپنی است و هم‌اکنون در کشور چین تولید می‌گردد. محصولات این برند شامل انواع پایانه فروشگاهی هوشمند و اندرویدی است که در حوزه‌های مختلف کسب و کاری کاربرد وسیعی دارد.

  جزئیات بیشتر...
 • درباره داهوا

  درباره داهوا

  داهوا, نامی شناخته شده در عرضه تولید محصولات الکترونیک در جهان. دارای نمایندگی های فعال در 5 قاره و بالاترین فروش در میان کمپانی های صاحب نام تولید کننده دوربین مداربسته و تجهیزات حفاظتی.

  جزئیات بیشتر...
 • درباره هایک ویژن

  درباره هایک ویژن

  هایک ویژن (Hikvision) یک شرکت چینی فعال در زمینه تولید تجهیزات حفاظتی و یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستم های حفاظتی دنیا است. تخصص اصلی هایک ویژن تولید تجهیزات مرتبط با نظارت تصویری (دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته) است. هایک ویژن کار خود را از سال 2001 آغاز کرد و 15 سال گذشته توانسته بخش بزرگی از سهم بازار تجهیزات حفاظتی دنیا را از آن خود کند.

  جزئیات بیشتر...