بهترین تجهیزات و سیستمهای خانه هوشمند در سال 2019

بهترین تجهیزات و سیستمهای خانه هوشمند در سال 2019

بهترین تجهیزات و سیستمهای خانه هوشمند در سال 2019             

    Amazon Echo
    Philips Hue
    TP-Link HS200
    Ecobee4
    NetGear Arlo Q
    Char-Broil Digital Electric Smoker with Smart Chef Technology
    Perfect Bake Pro
    Ecovacs Deebot N79S

    LG Smart TV
1. Best Speaker: Amazon Echo (2nd Generation)
#Amazon_Echo
Price: $99.99
اگر به دنبال یک وسیله نسبتاً مقرون به صرفه برای رفع نیازهای روزمره خود هستید ، احتمالاً نیازی به نگاه بیشتر از Amazon Echo ندارید. بلندگو برای پخش موسیقی مورد علاقه شما ، برقراری تماس تلفنی یا ارسال پیام ، پاسخ دادن به سؤالات و زنگ هشدار برای شما ، به الکسا متصل می شود ، یعنی: "ساعت 6 بعد از ظهر ساعت زمان رسیدن به درس تنیس است". همچنین به سایر محصولات هوشمند در خانه شما متصل می شود ، بنابراین می توانید از آن به عنوان رابط خود بین شما و آبپاش های خود استفاده کنید.
بلندگو اتاق شما را با صدای 360 درجه پر می کند و از فناوری لغو سر و صدا استفاده می کند تا از هر جهت شنیده شود. با استفاده از Echo می توانید تلویزیون را روشن کنید ، یک پیتزا سفارش دهید و یک لیست انجام کارهای خرید ایجاد کنید - بدون اینکه مجبور شوید از مبل خود خارج شوید
2. Best Lights: Philips Hue

Price: $49.99/one bulb
#Philips_Hue
لامپ های Philips Hue به شما این امکان را می دهند تا هم شدت نور را کنترل کنید - هم کم نور یا روشن کننده فرمان - و هم رنگ چراغ های خود را. می توانید خلق و خوی خاصی با هماهنگی رنگ ایجاد کنید (به عنوان مثال برای یک اتاق خاص که در آن هستید ، "انرژی" را در برنامه خود انتخاب کنید یا آن را با موسیقی خود همگام کنید). همچنین می توانید آلارم های هماهنگ با رنگ را تنظیم کنید ، اطمینان حاصل کنید که هر روز صبح از خواب بیدار می شوید و به اتاق خواب صورتی روشن خواهید رسید
این لامپ ها با اکثر سیستم های خانه هوشمند کار می کنند ، و آنها را به احتمال زیاد انعطاف پذیرترین گزینه تبدیل می کنند. اگر رنگ نمی خواهید ، می توانید Philips Hue White را نیز خریداری کنید.
3. Best Light Switch: TP-Link HS200

Price: $37.88
#TPLink_HS200
لامپ های Philips Hue و چراغ های هوشمند مشابه فوق العاده و بی دردسر هستند - تا زمانی که کسی به سوئیچ نوری کاری نداشته باشد ، در این صورت لامپ های شما تا زمانی که آن را برگردانید کار نمی کنند.
برای سهولت در استفاده ، خرید سوئیچ های چراغ هوشمند را در نظر بگیرید ، که می توانید از طریق تلفن یا خانه هوشمند کنترل کنید که آیا سوئیچ چراغ فیزیکی شما بالا یا پایین است. با استفاده از برنامه Kasa ، می توانید صحنه ها و اقدامات هوشمندانه ایجاد کنید - برای مثال ، ممکن است به برنامه بگویید که "شما در حال تماشای تلویزیون در طبقه پایین هستید" و سوئیچ ها به طور خودکار تمام چراغ های طبقه بالا را خاموش می کنند.

TP-Link HS200 با آمازون الکسا و دستیار گوگل کار می کند ، اما اگر در ابتدا از Apple HomeKit ، Wink یا سیستم هوشمند دیگری استفاده می کنید ، باید گزینه های دیگری را در نظر بگیرید.
4. Best Thermostat: Ecobee4

Price: $249
#Ecobee4
Ecobee4 به شما امکان می دهد دمای هوا را با دستورات صوتی کنترل کنید ، اما برخلاف سایر ترموستات های هوشمند ، همچنین به عنوان بلندگو آمازون خود کار می کند (به جای اینکه فقط با یک بلندگو آمازون کار کنید) ، بنابراین می تواند همه کارهایی را انجام دهد که الکسا یا دستیار شما بتوانند انجام دهند. پخش موسیقی ، خرید و کنترل سایر دستگاه ها. البته اگر در حال حاضر دارای بلندگو هوشمند هستید ، شاید بخواهید گزینه ترموستات ارزانتری را در نظر بگیرید.
Ecobee4 یکپارچه با برنامه ها و دیگر اکوسیستم های خانگی مانند Alexa یا Apple HomeKit یکپارچه می شود. به علاوه ، این امکان را دارد که اتاق شما را در آن کنترل کنید ، به جای اتاقی که در آن نصب شده است.
5. Best Security: NetGear Arlo Q

:checkered_flag:دوربین هوشمند

:moneybag: Price: $119.94
در حالی که برخی از این دستگاه های هوشمند بیشتر برای راحتی و سرگرمی هستند ، NetGear Arlo Q ابزاری واقعا مفید برای امنیت خانه است.
 NetGear Arlo Q فیلمبرداری و شنیداری با کیفیت بالا را ضبط می کند ، و حتی تصاویر با کیفیتی استثنایی از افراد در تاریکی سیاه ایجاد می کند.
می توانید تنظیم کنید که آیا دوربین شما هنگام خانه بودن ، به طور خودکار ضبط می کند ، یا برای زمانی که در محل کار هستید ، آن را بر اساس برنامه زمانی تنظیم کنید. اگرچه در سمت مناسب تری قرار دارد ، هفت روز تهیه نسخه پشتیبان از فیلم و صدا را به صورت رایگان ارائه می دهد ، و این را در مقایسه با سایر سیستم های امنیتی هوشمند دیگر ، یک سرمایه گذاری ارزشمند می کند.
6. Best Grill: Char-Broil Digital Electric Smoker with SmartChef Technology

:checkered_flag: کباب پز هوشمند

:moneybag: Price: $166.99

#Char_Broil
هر کسی که مرتب کباب درست می کند ناراحتی آن را می داند - پیاده روی در داخل و خارج از خانه برای چک کردن گوشت ، به امید اینکه دمای آن به اندازه کافی گرم باشد اما استیک شما را نمی سوزاند و در صورت لزوم زغال سنگ یا مایع سبک تر اضافه می کند.
 این ابزار به همه این موارد می پردازد و هنگام گرم شدن کوره ، در مورد دستگاه هوشمند خود به شما هشدار می دهد ، دمای داخلی گوشت چیست و هنگامی که گوشت یا ماهی شما کاملاً پخته شد.
فضای آشپزی 725 اینچ مربع و چهار قفسه کرومی داخلی به شما امکان می دهد تا برای  مناسبتهای  بزرگ و کوچک کباب درست کنید.
7. Best Cooking Device: Perfect Bake Pro

:checkered_flag: کاسه هوشمند

:moneybag: Price: $86.49
اگر می خواهید با نصف فنجان آرد ، سه عدد تخم مرغ و تعداد انگور زغال اخته ای که در یخچال شما وجود دارد می خواهید خوراکی درست کنید ، ممکن است شانس داشته باشید - این دستگاه هوشمند به شما امکان می دهد تا چه غذایی را تهیه کنید ، و سپس دستور العمل هایی را ایجاد می کنید که می توانید با آن موارد استفاده کنید.
شما می توانید دستورالعمل میزان افراد یا حتی مقدار مواد مورد نیاز خود را (به عنوان مثال "فقط یک فنجان چیپس شکلات داشته باشید") را تغییر دهید و یا از دستور العمل های مورد نظر خود یک لیست خرید تهیه کنید. از همه مهمتر ، شما می توانید از کاسه برای اندازه گیری مواد خود در هنگام ریختن آنها استفاده کنید - کاسه هوشمند به شما می گوید چه موقع می توانید ریختن را متوقف کنید.
8. Best Vacuum: Ecovacs Deebot N79S


:checkered_flag: تمیز کننده کف هوشمند

:moneybag: Price: $229.98
این سیستم با سیستم های خانه هوشمند و سایر برنامه ها ادغام می شود ، یک گزینه فرمان دستی را ارائه می دهد و سطوح شگفت آور را به خوبی تمیز می کند. همچنین از ماندگاری بالای باتری نیز برخوردار است.
9. Best Television: LG Smart TV

تلویزیون هوشمند

Price: Varies based on screen size and features.
#LG_SmartTV
ال جی شرکتی بود که قابلیت اتصال الکسا و Google Assistant را در تلویزیون های هوشمند خود ارائه می داد.
 
با داشتن یک تلویزیون هوشمند ، می توانید خدمات پخش خود را مانند Netflix و Hulu ، جعبه کابل خود و سایر دستگاه های ویدیویی همه را در یک مکان وصل کنید. بسیاری از تلویزیون های هوشمند ، مانند محصولات ال جی ، قابلیت کنترل صدا را نیز ارائه می دهند که به شما امکان می دهد از تلویزیون بخواهید فیلم یا نمایش را جستجو کند.
اگر تازه شروع به توسعه خانه هوشمند خود کرده اید و فقط می خواهید یک تلویزیون هوشمند اساسی با ادغام در خدمات اصلی جریان ، می توانید یک تلویزیون ال جی با قابلیت های 4K ، Google Assistant و قابلیت های Alexa با قیمت 499 تا 900 دلار خریداری کنید.
.     

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر