فیلم های ضبط شده در Smart PSS را چگونه از طریق همین نرم افزار بازپخش کنم؟
روی علامت + بالای پنجره کلیک کنید، روی Playback کلیک کنید، در سمت چپ برنامه روی Devic کلیک کنید، در لیست پایین، PC NVR را انتخاب کنید و تیک دوربین های مورد نظر خود را بزنید، پایین همین قسمت، تاریخ و ساعت آغاز و پایان را مشخص کنید، روی Search کلیک کنید، پس از جستجو، فیلم کانال(های) مورد نظر را پخش کنید. برای هماهنگ شدن زمان کانالها روی گزینه Sync که سمت چپ گزینه Play قرار دارد کلیک کنید.


کارشناس پاسخ دهنده :

فیلم های ضبط شده در دستگاه را چگونه از طریق Smart PSS بازپخش کنم؟
روی علامت + بالای پنجره کلیک کنید، روی Playback کلیک کنید، در سمت چپ برنامه روی Device کلیک کنید، در لیست پایین، دستگاه و دوربینهای خود را انتخاب کنید، پایین همین قسمت، تاریخ و ساعت آغاز و پایان را مشخص کنید، روی Search کلیک کنید، پس از جستجو، فیلم کانال(های) مورد نظر را پخش کنید. برای هماهنگ شدن زمان کانالها روی گزینه Sync که سمت چپ گزینه Play قرار دارد کلیک کنید.


کارشناس پاسخ دهنده :

چگونه دستگاه DVR یا NVR و یا دوربین IP را در Smart PSS تعریف کنم؟
نرم افزار را باز کرده و در صفحه اول روی Devices کلیک کنید، سپس در بالا سمت چپ پنجره روی Auto Search کلیک کنید، در این پنجره دستگاه ها و دوربین های موجود در شبکه یافت می شوند، حال دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده و دو بار روی آن کلیک کنید و یا تیک آن را زده و روی گزینه Add کلیک کنید، حال پنجره ای باز می شوود و از شما نام کاربری و رمز عبور می خواهد، پس از ورود اطلاعات فوق، روی OK کلیک کنید، پنجره Auto Search را ببندید، در قسمت بالای برنامه و در کنار زبانه Devices، روی علامت + کلیک کنید، روی Live View کلیک کنید، سمت چپ پنجره فهرست دستگاه های موجود در نرم افزار مشاهده می شود، روی دستگاه مورد نظر راست کلیک کرده و روی Main Stream کلیک کنید. اکنون باید تصاویر را مشاهده کنید.


کارشناس پاسخ دهنده :

روش پشتیبان گیری از تصاویر در وب چگونه است؟
در منوی بازپخش یا همان playback روی File List و سپس روی More کلیک کنید، در اینجا کانال مورد نظر و تاریخ و ساعت را مشخص کرده و روی Search کلیک کنید، سپس برای دانلود فیلم ها روی کامپیوتر روی Down to local و برای پشتیبان گیری به صورت ریموت، فلش را به دستگاه متصل کرده و در همین پنجره روی remote backup کلیک کنید. برای انتخاب فرمت قابل پخش روی کامپیوتر هم باید ASF یا AVI را انتخاب کنید.


کارشناس پاسخ دهنده :

روش بازپخش تصاویر ضبط شده در وب چگونه است؟
از طریق وب به دستگاه متصل شوید و روی گزینه Playback کلیک کنید سپس کانال ها و تاریخ و ساعت مورد نظر را انتخاب و روی play کلیک کنید


کارشناس پاسخ دهنده :

در وب با کاربر 888888 نمیتوانم وارد شوم
کاربر 888888 فقط پای دستگاه کار میکند


کارشناس پاسخ دهنده :

رمز روز دستگاه را در وب میزنم ولی عمل نمیکند
 
رمز روز فقط پای دستگاه عمل میکند


کارشناس پاسخ دهنده :

در وب IP دستگاه یا دوربین را میزنم ولی به دستگاه یا دوربین دیگری متصل می شود
 
این به این معنی است که IP این دستگاه یا دوربین در شبکه به دستگاه یا دوربین دیگری نیز اختصاص یافته و باید یکی از آن ها را قطع کنید و IP دستگاه موجود را تغییر داده و سپس دستگاه دوم را متصل کنید


کارشناس پاسخ دهنده :

چگونه میتوانم تصاویر دستگاه و دوربین ها را در وب مشاهده کنم؟ 
ابتدا باید در تنظیمات Internet Explorer گزینه های نصب و اجرای ActiveX ها را فعال کرده و سپس در مرورگر خود آدرس IP دستگاه یا دوربین را وارد کنید و در صورت نیاز نرم افزار دوربین را نصب کنید و در قسمت لاگین نام کاربری و رمز عبور را وارد و روی login کلیک کنید


کارشناس پاسخ دهنده :

چگونه میتوانم از تصویر در حال پخش عکس بگیرم؟
کانال مورد نظر را انتخاب کنید و روی علامت دوربین عکاسی در زیر تصویر بزنید


کارشناس پاسخ دهنده :

چگونه میتوانم در گوشی فیلم دوربین را ضبط کنم؟
کانال مورد نظر را انتخاب کنید و روی علامت دوربین فیلم برداری در پایین تصویر بزنید


کارشناس پاسخ دهنده :

روش بازپخش تصاویر ضبط شده در نرم افزار موبایل چگونه است؟
روی علامت 3خط بالا سمت چپ و سپس روی Playback بزنید، پس از باز شدن پنجره باز پخش، روی علامت دوربین بالا سمت راست بزنید و در فهرست باز شده دستگاه و کانال ها و تاریخ و ساعت مورد نظر را انتخاب کرده و روی start playback بزنید


کارشناس پاسخ دهنده :

روش فعال سازی صدا در موبایل چگونه است؟
روی کانال مورد نظر دوبار بزنید تا تصویر بزرگ شود، سپس زیر تصویر روی علامت میکروفن یا اسپیکر بزنید تا صدای کانال پخش شود


کارشناس پاسخ دهنده :

روش انتقال تصویر p2p با نرم افزار موبایل داهوا چگونه است؟
ابتدا ارتباط دستگاه را با اینترنت برقرار کنید سپس در منوی p2p یا easy4ip تیک فعال سازی را بزنید و در نرم افزار موبایل روی علامت دوربین بالا سمت راست زده و روی Add Device تپ کنید، حال روی wired device بزنید و در پنجره بعدی p2p را انتخاب کنید در اینجا اطلاعات دستگاه را وارد کرده و در قسمت SN شماره سریال دستگاه را وارد کنید و روی Start live preview بزنید تا تصاویر نمایش داده شود.


کارشناس پاسخ دهنده :

نام نرم افزار انتقال تصویر موبایل داهوا و مکسرون و فاروس چیست؟
برای دستگاه های اندروید gDMSS و برای دستگاه های iOS نام نرم افزار iDMSS می باشد


کارشناس پاسخ دهنده :

روش پشتیبان گیری از تصاویر در دستگاه چگونه است؟
یک فلش به دستگاه متصل کنید، وارد منوی دستگاه بشوید، روی پشتیبان (Backup) کلیک کنید، کانال های مورد نظر را انتخاب کنید، تاریخ و ساعت را مشخص کنید، در قسمت Format نوع فایل را انتخاب کنید، روی شروع پشتیبان (Start Backup) کلیک کنید.


کارشناس پاسخ دهنده :

روش بازپخش تصاویر ضبط شده در دستگاه چگونه است؟
وارد منوی دستگاه بشوید و روی بازپخش (Playback) کلیک کنید، دوربینهای مورد نظر را انتخاب کنید، تاریخ و ساعت را مشخص کنید، روی جستجو (Search) کلیک کنید، روی علامت پخش (Play) در پایین، وسط صفحه کلیک کنید یا روی نوار رنگی هر کانال در نوار زمان 2بار کلیک کنید.


کارشناس پاسخ دهنده :

زمانی که رمز عبور جدید را وارد می کنم و روی Save کلیک میکنم، این پیغام را می دهد : the input new passwords do not match؟
یا رمز عبور را در قسمت Confirm Password اشتباه وارد کرده اید یا اصلا وارد نکرده اید


کارشناس پاسخ دهنده :

زمانی که رمز عبور جدید را وارد می کنم و روی Save کلیک میکنم، این پیغام را می دهد : operation failed:the assword length shall be 8-32؟
یعنی رمز عبور شما باید حداقل 8 و حداکثر 32 کاراکتر باشد


کارشناس پاسخ دهنده :

زمانی که رمز عبور جدید را وارد می کنم و روی Save کلیک میکنم، این پیغام را می دهد : the password of admin can't be admin؟
برای بالا بردن امنیت دستگاه، نمی توانید رمز عبور admin را همان admin بگذارید و باید رمز دیگری انتخاب کنید که توسط افراد غیر مجاز به راحتی پیدا نشود.


کارشناس پاسخ دهنده :

در قسمت تغییر رمز، 3 کادر رنگی وجود دارد که با وارد کردن رمز جدید، رنگ آنها تغییر میکند، این به چه معنا است؟
رنگ این کادر ها نشان دهنده میزان امنیت رمز عبور شما می باشند، رنگ قرمز به معنی پایین ترین و رنگ سبز به معنی بالاترین درجه امنیت می باشد.


کارشناس پاسخ دهنده :

رمز عبور دستگاه را چگونه تغییر دهم؟
وارد منوی دستگاه بشوید و به مسیر Setup\System\Account بروید، سپس کاربر مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی گزینه Modify User کلیک کنید، حال گزینه Modify Password را تیک بزنید، در قسمت Old Password، رمز قبلی و در قسمت New Password رمز جدید را وارد کنید در آخر در قسمت Confirm Password، رمز جدید را مجددا وارد کنید و روی Save کلیک کنید.


کارشناس پاسخ دهنده :

خروجی HDMI و VGA تصویر ندارد از طریق شبکه هم نمی توان وصل شد
دستگاه را برای بررسی به واحد گارانتی ارسال نمائید


کارشناس پاسخ دهنده :

خروجی HDMI و VGA هیچکدام تصویر ندارد ولی از طریق شبکه تصویر وجود دارد
نمایشگر یا کابل HDMI شما از رزولوشن دستگاه پشتیبانی نمی کند، از طریق وب، رزولوشن دستگاه را پایین بیاورید


کارشناس پاسخ دهنده :

خروجی HDMI تصویر ندارد ولی خروجی VGA تصویر دارد
رزولوشن دستگاه را پایین بیاورید، در صورتی که باز هم تصویر نداشتید دستگاه را برای واحد گارانتی ارسال کنید.


کارشناس پاسخ دهنده :

فایل بروزرسانی دستگاه را از کجا دریافت کنم؟
برای دریافت فایل بروزرسانی با فروشنده ای که دستگاه را از ایشان خریداری کرده اید تماس بگیرید.


کارشناس پاسخ دهنده :

دوربین ها تصویر ندارند و روی هر کانال واژه Hacked,Firmware و یا Upgrade نوشته شده
اگر از دستگاه های NVR و دوربین های IP استفاده می کنید، دستگاه و دوربین ها را آپدیت کنید، در غیر این صورت فقط دستگاه را آپدیت کنید و بعد از اپدیت حتما دستگاه و دوربین ها ار ریست فکتوری کنید.


کارشناس پاسخ دهنده :

ورژن دستگاه را از کجا می توانم پیدا کنم؟
برای اطلاع از ورژن دستگاه به مسیر Menu\Info\System\Version بروید


کارشناس پاسخ دهنده :

چگونه میتوانم تصاویر دوربین را در تلگرام دریافت کنم؟
برای این کار تنظیمات ایمیل را در دستگاه انجام داده و سپس در قسمت تشخیص حرکت گزینه ارسال ایمیل و عکس را فعال کنید، سپس Gmail Bot را در تلگرام فعال کنید و ایمیل دریافت کننده را در آن فعال کنید.


کارشناس پاسخ دهنده :

استاندارد تصویر دوربین را چگونه بررسی کنم؟

وارد منوی OSD دوربین بشوید، و داخل منوها و زیر منوهای دوربین، دنبال گزینه های PAL و NTSC بگردید، اگر گزینه PAL را پیدا کردید، به معنی درست بودن تنظیمات است، اگر گزینه NTSC را پیدا کردید آن را روی PAL قرار دهید. از آنجایی که منوی OSD دوربین های مختلف با یکدیگر متفاوت است، نمیتوان مسیر مشخصی برای این گزینه معرفی کرد.


کارشناس پاسخ دهنده :

استاندارد تصویر دستگاه را چگونه بررسی کنم؟

وارد منوی دستگاه بشوید، وارد تنظیمات عمومی یا General بشوید، در این قسمت اگر استاندارد تصویر روی NTSC بود، آن را روی PAL قرار دهید.


کارشناس پاسخ دهنده :

دوربینها تصویر ندارند و روی هر کانال یک علامت سوال قرمز وجود دارد-

استاندارد تصویر دوربین یا دستگاه روی PAL و دیگری روی NTSC می باشد، ابتدا منوی دستگاه را چک کنید که استاندارد تصویر روی PAL باشد، اگر درست بود منوی OSD دوربین را چک کنید.


کارشناس پاسخ دهنده :