معرفی سه محصول مهم برای نوشیدنیهای خانواده قهوه که باید داشته باشید.

معرفی سه محصول مهم برای نوشیدنیهای خانواده قهوه که باید داشته باشید.

معرفی سه محصول مهم برای نوشیدنی‌های خانواده قهوه که باید داشته باشید.

جایگاه قهوه قدیمی

وقتی نوبت به تولید و مقابله با آن لیست بی رحمانه هر روز می رسد ، هیچ چیز مهمتر از ساختن یک فنجان کامل قهوه در صبح نیست. اما افراد زیادی به جای استفاده از جدیدترین و بزرگترین روشها و جوشانده های دم کرده ، قهوه قدیمی را ترجیح می دهند وهیچ چیزی قهوه قدیمی را تحت تأثیر قرار نمی دهند. این سه ابزار قهوه سازی به شما کمک می کند تا هر روز از فنجان قهوه مناسب استفاده کنید و از آن لذت ببرید و هر یک برای مدت زمان محدودی در بازار هستند.
 
 

1-      قهوه ساز برند RATIO6

  این دستگاه قهوه ساز پرفروش در Kickstarter ، به لطف ساده بودن یک دکمه ، قهوه 1.25 L قهوه را کاملاً تهیه می کند. بدون نیاز به برنامه نویسی پیچیده ، شما قادر خواهید بود از فیلترهای کاغذی مسطح معمولی یا فیلترهای Chemex استفاده کنید ، و تنظیم متناسب آن به راحتی امکان پذیر است تا هر بار در ترکیب ایده آل خود قرار بگیرید.قیمت خرید این محصول 345دلار است.

 
 

2-قهوه ساز Palmpress


صرفه جویی در هزینه و کمک به محیط زیست با این دستگاه قهوه ساده ، که به هیچ یک از غلاف ها و فیلترهای کاغذ بیهوده نیاز ندارد. شما قادر خواهید بود به لطف یک طراحی منحصر به فرد قابل حمل ، از یک فنجان قهوه گرم یا سرد در هر محیط لذت ببرید ، و یک فیلتر استنلس استیل ساخته شده ، طعم و بافتی تمام عیار را به شما منتقل می کند. 

3- نی سیلیکونی قابل استفاده مجدد

 یکی از معدود موارد جانبی برای لذت بردن از یک فنجان قهوه عالی در هر روز این است که می تواند دندان های شما را در مدت زمان طولانی لکه دار کند. این نی سیلیکون قابل استفاده مجدد را وارد کنید ، که باعث می شود بدون نیاز به نگرانی در مورد لکه های دندان یا پلاستیک ذوب شده ، بر روی نوشیدنی مورد علاقه خود آسان کنید. شما حتی قادر خواهید بود به راحتی به دفعات  از این نی استفاده کنید ، به لطف توانایی آن در یک دستبند شیک تاشو.

پیشنهاد مطالعه:

ده فناوری که بیشترین شانس را برای نجات کره زمین دارند

منبع : itnews.com
ارگل نیوز | مرجع اخبار روز فناوریهای جدید
       WWW.ERGOL.IR
   تلگرام    @ERGOLNEWS
   اینستاگرام    @ERGOLNEWS