آموزش دانلود و بارگذاری ios14 بتا

آموزش دانلود و بارگذاری ios14 بتا

آموزش دانلود و بارگذاری ios14 بتا

 

 iOS 14 بتا عمومی وجود ندارد - چگونه اکنون آن را در iPhone خود بارگیری کنید

 iOS 14 widgets
 

در اینجا نحوه دریافت بزرگترین بروزرسانی آیفون  ارائه شده است

 برای دریافت iOS 14 هیجان زده اید؟

در نهایت بتا عمومی iOS 14 به صورت زنده اجرا می شود ، به این معنی که شما نیازی به برنامه نویس اپل ندارید تا بتوانید بزرگترین بروزرسانی سیستم عامل موبایل اپل را در سال ها انجام دهید. این راهنما نحوه نصب iOS 14 را بر روی آی فون خود نشان می دهد.

 البته ، ما باید این مورد را با سلب مسئولیت معمول بتا پیشگویی کنیم. نرم افزار قبل از انتشار می تواند مشکلات جدی ایجاد کند. از آنجا که این یک نسخه بتا عمومی است و فقط برای توسعه دهندگان در نظر گرفته نشده است ، باید نسبتاً راحت تر تعامل کند. اما بتاها اغلب مستعد اشکالات عجیب و غریب هستند و بنابراین ، برای برخی از اشکالات آماده باشید. اگر به اندازه کافی اطمینان دارید که این بتا را بر روی گوشی آیفون مورد استفاده هر روزتون نصب کنید ، به شما هشدار داده شده است.
 
برای استفاده از نسخه بتا عمومی iOS 14 یا نسخه نهایی  ، به یک آیفون 6S یا مدل جدیدتر نیاز دارید. این شامل آیفون SE اصلی و iPod touch 7-gen می باشد.
 
حال برای ادامه مراحل را به شرح زیر ادامه میدهیم :
 

چگونه iOS 14 بتا عمومی را دانلود کنیم

1. در آیفون خود ، برای ثبت نام دستگاه خود در بتا عمومی iOS 14 به آدرس https://beta.apple.com/profile بروید.

2. روی دکمه بارگیری نمایه ضربه بزنید.

 

 3. از شما سؤال می شود که آیا می خواهید یک پروفایل را در iPhone خود بارگیری کنید. درخواست را مجاز کنید

 4. اکنون به برنامه تنظیمات آیفون خود بروید و در قسمت Apple ID در بالای صفحه ، روی گزینه Profile Downloaded ضربه بزنید.

 
5. در صفحه بعدی ، روی نصب در گوشه بالا و سمت راست ضربه بزنید تا نمایه iOS 14 Beta را نصب کنید. این خود بروزرسانی را نصب نمی کند ، بلکه نمایه ای است که به اپل اجازه می دهد تا برای دانلود بیش از حد کلود ، بتا را به دستگاه گوشی شما ارسال کند. رضایت به توافق روی صفحه نمایش که در ادامه می آید.
6. بعد از نصب پروفایل ، بروزرسانی به طور خودکار شروع به دانلود می کند. پس از اتمام دانلود ، به شما اطلاع داده می شود؛ با دریافت سریع فوریت ، دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید.
 
پس از این ، آیفون شما با نوار پیشرفت به صفحه نمایش مجدداً راه اندازی می شود. این قسمت مدتی طول می کشد ، بنابراین صبور باشید. هنگامی که در نهایت دوباره شروع به کار کرد ، بتا عمومی iOS 14 را اجرا می کنید.

پس از نصب نرم افزار بتا ، به روز ماندن آسان است. قبل از ضربه زدن به بروزرسانی نرم افزار ، فقط به برنامه تنظیمات بروید و General را انتخاب کنید. اگر نسخه جدیدی از بتا در آنجا وجود دارد ، می توانید آن را دقیقاً مانند نسخه جدید iOS معمولاً بارگیری کنید. با این حال ، اگر بروزرسانی های خودکار را روشن کرده اید ، به محض دسترسی بروزرسانی های جدید ، همیشه باید مطلع شوید. در زمان این نوشتن ، نسخه فعلی بتا عمومی iOS 14 نسخه 2 است.
منبع : tomsguide.com