گروههای انرژی پاک آمریکا در مقابل نژادپرستی

گروههای انرژی پاک آمریکا در مقابل نژادپرستی

گروههای انرژی پاک آمریکا در مقابل نژادپرستی

 
 

گروه های انرژی تجدید پذیر می گویند که آنها تلاشها را برای تنوع بخشیدن به کارهایی که به سرعت در حال رشد و عمدتاً سفید هستند ، مضاعف خواهند کرد.

سازمان های انرژی پاک ایالات متحده این هفته در پی قتل های اخیر آمریکایی های سیاهپوست از جمله جورج فلوید ، برونا تیلور و احمد آربری به ابراز اندوه و عصبانیت پیوستند

.

انجمن صنایع انرژی خورشیدی (SEIA) و انجمن انرژی باد آمریکا (AWEA) با ابراز تاسف از ادامه نابرابری های نژادی در ایالات متحده ، اظهار داشتند که آنها تلاشها را برای تنوع بخشیدن به نیروی کار تجدیدپذیر مضاعف می کنند و در نظر می گیرند چگونه صنایع آنها می توانند در مقابل بی عدالتی های نژادی ایستادگی کنند.

SEIA ، بزرگترین سازمان تجارت خورشیدی کشور آمریکا ، گفت که به "دلهره و خشم از چنین نژاد پرستی سیستماتیک در کشور ما" پیوست.

Abigail Ross Hopper گفت: "ما با معترضین که احساس نارضایتی و به نژادپرستی اعتراض می کنند ، در همبستگی ایستاده ایم. ما صدای خود را به  کسانی که خواستار عدالت و برابری هستند اضافه می کنیم." بیانیه.

کلی تیلز-بکمن ، مدیرعامل انجمن ذخیره انرژی ، گفت که در طی یک پانل سه شنبه در نمایشگاه انرژی پاک AWEA ، واقعاً به دلیل بیماری همه گیرنده کوروی ویروس برگزار شد ، گفت که این صنعت باید چگونگی تعادل اقتصادی ، محیط زیست و عدالت را در نظر بگیرد.

 مدیر عامل AWEA ، Tom Kiernan گفت: گروه او ، بزرگترین سازمان تجارت بادی ایالات متحده ، در جلسه هیئت مدیره دوشنبه خود بحث و گفتگو را در مورد اینکه اعتراضات و "بی عدالتی های ماندگار در این کشور" برای این صنعت چه معنایی دارد ، آغاز کرده است. کیرن گفت: "ما می دانیم که ما نیز باید پیشرفت کنیم."

برخی از شرکتهای انرژی تجدید پذیر فردی اقدام کرده اند: ارائه دهنده انرژی های تجدید پذیر CleanChoice Energy این هفته 25،000 دلار به صندوق دفاع حقوقی NAACP اهدا کرده است.

 
 

تلاش برای تنوع بخشیدن به نیروی کار تجدید پذیر کم است

در حالی که صنعت انرژی پاک ایالات متحده سالها وعده داده بود که تعداد بیشتری از افراد رنگی و زن را در رده های خود استخدام کند ، اما همچنان بیشتر رنگ سفید است. مشاغل بادی و خورشیدی به طور مداوم در بین سریعترین رده های اشتغال در کشور قرار می گیرند.طبق گزارش بنیاد خورشیدی سال گذشته ، نیروی کار خورشیدی این کشور 73 درصد سفید ، 17 درصد اسپانیایی یا لاتین ، 9 درصد آسیایی و 8 درصد سیاه بود. به طور کلی ، این کشور 60 درصد سفیدپوست ، 18 درصد اسپانیایی یا لاتین ، 13 درصد آفریقایی آمریکایی و 6 درصد آسیایی است.در سطح ارشد اجرایی ، صنعت خورشیدی 88 درصد سفید است. طبق گزارش سال 2019 آزمایشگاه ملی انرژی تجدیدپذیر ، در سال 2018 ، کل نیروی کار صنعت باد در ایالات متحده 69 درصد سفید بود.تلاشهایی برای تنوع بخشیدن به صنایع باد و خورشیدی صورت گرفته است. SEIA با بنیاد خورشیدی در زمینه راهنمایی برای آموزش شرکتهای خورشیدی در مورد نحوه جذب ، پشتیبانی و حفظ نیروی کار متنوع تر همکاری داشته است. در سال 2018 ، SEIA همچنین با ائتلاف عملی توسعه فرهنگی کالج ها و دانشگاه ها به همکاری مشارکت داد تا در زمینه جذب دانشجویان بیشتر در صنایع خورشیدی فعالیت کند. رزماری لیتل ، رئیس کنفرانس ایالتی کلرادو مونتانا وایومینگ NAACP در NAACP در سال 2018 برای ابتکار عمل این سازمان گقت ، که قبلاً افراد زندانی را با آموزش شغلی خورشیدی مرتبط می کرد.سازمان غیرانتفاعی Grid Alternatives با NAACP در یک طرح ابتکاری سالانه خورشیدی در سال 2018 با پشتیبانی Sunrun  همکاری کرد. این برنامه ضمن نصب نیروگاه خورشیدی روی 20 خانه و 10 مجتمع، به 100 نفر آموزش خورشیدی ارائه داد. در سال 2019 ، گرید  از طریق برنامه کمکهای مالی و سرمایه گذاری مجدد جامعه کالیفرنیا ، برای تأمین بودجه برنامه های آموزش شغلی برای افراد سابق زندانی ، پول دریافت کرد.Clovis Honoré ، هماهنگ کننده خدمات ارتباطی Grid Alternatives و رئیس قبلی NAACP در شعبه سن دیگو و Irasema Garcia مدیر این سازمان از عدالت ، شمول و تنوع ، هفته گذشته نوشتند که مردم باید "از این تنظیم مجدد اولویت های جهان برای ساختن استفاده کنند. آینده جدیدی که واقعاً برای همه کار می کند. " با وجود چنین ابتکاراتی ، پیشرفت کلی صنعت ناچیز بوده است. براساس بررسی بنیاد خورشیدی 377 کارفرمای ، اکثر سازمان های خورشیدی - 64 درصد - هنوز آمار جمعیتی کارکنان خود را ردیابی نمی کنند ، و ارزیابی کامل پیشرفت را غیرممکن می کند. تنها 22 درصد از شرکت های خورشیدی که توسط بنیاد خورشیدی مورد بررسی قرار گرفته اند ، گفتند که آنها یک استراتژی برای افزایش نمایندگی افراد از رنگ در سازمان خود دارند.

 

"تحول بنیادی" که فراتر از انرژی است

البته استخدام تنها بخشی از دستیابی به اهداف اعلام شده صنعت است. چندین سازمان همچنین در تلاشند انرژی خالص را برای جوامع رنگی در دسترس تر جلوه دهند ، جایی که احتمالاً سطح درآمد کلی کمتر و تأثیرات آلودگی بیشتر است.Rooftop solar این پتانسیل را دارد که پس انداز قابل توجهی به مصرف کنندگان ارائه دهد. اما بین درصد آمریکایی های آفریقایی تبار و درصد آمریکایی های سفیدپوست که صاحب خانه هستند شکاف مداوم وجود دارد و تاول خورشیدی تاکنون به صورت نامتناسب در جوامع با اکثریت سفید ساخته شده است. یک مطالعه در سال 2019 از دانشگاه تافتز و دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی دستگاه های سرشماری را با درآمد متوسط ​​خانوار مقایسه کرد و نشان داد که جوامع سیاه پوست اکثریت 69 درصد کمتر از خورشیدی پشت بام نصب شده نسبت به دستگاه هایی که اکثریت نژادی یا قومی ندارند. دستگاه های اکثریت سفید دارای 21 درصد بیشتر سقف های خورشیدی از مناطقی هستند که اکثریت نژادی یا قومی ندارند.NAACP که در سطح محلی برای پشتیبانی از سیاست های انرژی پاک کار می کند ، همچنین سیاست های انرژی مدل را منتشر کرده است که توصیه هایی را برای گذار عادلانه ارائه می دهد که شامل استانداردهای پرتفوی خورشیدی ، اندازه گیری خالص و تجدیدپذیر جامعه است که باعث تقویت نصب های تجدید پذیر در مقیاس بزرگ می شود. اخیراً قوانین ایالتی با تأکید بر تحول عادلانه در مکانهایی از جمله نیومکزیکو و ماین تصویب شده است. رهبران این هفته گفتند که دستیابی به یک انتقال گسترده تر مستلزم اجرای و تغییر صنعت استراس هاپرز SEIA گفت: "ما در مورد تحولات اساسی در بازار از نظر سیستم برق زیاد صحبت می کنیم ، اما من فکر می کنم این یک تحول اساسی در نحوه انجام کار ما است." "کار زیادی باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که این انتقال که ما از آن طرفداری می کنیم عادلانه و عادلانه است."

 

 مقالات مرتبط: